top of page
BIFI_ESSENZ_GREENFONT.png

V spojení dvoch štátov (Slovensko a Nemecko), ktoré dodávajú trhu ich osobitú esenciu, vznikne kolaborácia s neodbytnou víziou v lepšie realitné služby, s kvalitnejším zákazníckym servisom a to celé je spojené s ďalšími spoluprácami a vzájomnou podporou podnikavcov, tak ako na Slovensku, tak aj v zahraničí.

BIFRIxESSENZ nehnutelnosti BRatislava Immobilien München Mindelheim Croatia Chorvatsko Slo

Exkluzivita, kompetencia a vášeň

BIFRI x ESSENZ je silným spojením dvoch nezávislých žien, podnikateliek a zároveň dlhoročných kamarátiek:
Patrícia Kurucová, konateľka BIFRI s.r.o. a Dominika Reiter, zakladateľka ESSENZ IMMOBILIEN.

Vďaka našim skúsenostiam, ktorých piliere sa datujú už od roku 2010 na realitnom trhu na Slovensku so švajčiarskym know-how až cez Nemecko vieme, kde Vaše potreby pri predaji či prenájme nehnuteľností siahajú a s maximálnou spokojnosťou ich pre Vás presadíme.

Zoznámte a vydajte sa s nami za úspešnou spoluprácou.

Patrícia Kurucová

Konateľ BIFRI s.r.o.
& Poradca nehnuteľností

Komunikácia a ľudský prístup

je pre mňa základom všetkého. Naučila som sa, že s týmito tvomi základnými prvkami dokážeme spoločne vytvoriť niečo jedinečné. Vytvorme spolu zážitok na ktorý nikto z nás nezabudne.

Dominika Reiter

Zakladateľ

ESSENZ IMMOBILIEN
& Poradca nehnuteľností 

Kvalita a zákaznícky servis

sú základnými piliermi realitného priemyslu a majú vysokú prioritu, najmä v mojom živote.

Najdôležitejšia vec, ktorú som sa za tie roky naučila, je priateľske, trpezlivé a profesionálne správanie sa k zákazníkom.

heart whole green.pngBIFRIxESSENZ nehnutelnosti BRatislava Immobilien München Mindelheim C

Tags: Immobilien kaufen Mindelheim, Immobilien kaufen Memmingen, Immobilien kaufen Bad Wörishofen, Immobilien kaufen Kaufbeuren, Immobilienmakler, Immobilienmaklerin, Immobilien verkaufen Bayern, Immobilien kaufen Allgäu, Immobilien kaufen Unterallgäu, Immobilien verkaufen, ESSENZ IMMOBILIEN, Dominika Matyasova, Einfamilienhaus Bad Wörishofen kaufen, Einfamilienhaus in Bayern, Einfamilienhaus in Allgäu, Einfamilienhaus zu verkaufen, Einfamilienhaus in Mindelheim, nehnuteľnosť na predaj, nehnuteľnosť na kúpu, predaj nehnuteľnosti, predaj, kúpa, kúpiť byt, kúpiť dom, kúpiť nehnuteľnosť, reality, bratislavské nehnuteľnosti, bratislavské reality, reality v Bratislave, byty, byt v Bratislave, predám byt, predám nehnuteľnosť, kúpim byt, kúpim nehnuteľnosť, chorvátske nehnuteľnosti, kúpiť dom v chorvátsku, kúpiť byt v chorvátsku, BIFRI x ESSENZ, Patrícia Kurucová, BIFRI s.r.o., Bratislava, Slovensko, Ružinov, Stupava, Rača, Nové Mesto, Staré Mesto, Pezinok, Limbach, Novostavby, na prenájom, prenájom, podnájom, nájom, zajedno.sk, slovenské ženy, ženy v biznise, afirmácie, spolupráca, profesionálne poradenstvo, o nehnuteľnostiach, o realitách, Poreč, Zadar, Zagreb, Krk, Nemecké nehnuteľnosti, zahraničné nehnuteľnosti, zahraničné reality, slowakische Immobilien, ausländische Immobilien, Immobilien im Aussland kaufen, Kroatien, Immobilien in Kroatien, Pula, kroatische Immobilien, realitný maklér, poradca nehnuteľností, realitný maklér v Bratislave, realitná maklérka, realitní makléri, profesionálny realitný maklér,

BIFRIxESSENZ nehnutelnosti BRatislava Immobilien München Mindelheim Croatia Chorvatsko Slo

Profesionálne a exkluzívne sa postaráme
o Vašu nehnuteľnosť.

BIFRI x ESSENZ

BIFRIxESSENZ nehnutelnosti BRatislava Immobilien München Mindelheim Croatia Chorvatsko Slo
in Slovakia • Germany • Croatia
Nehnuteľnosti, byty, domy, novostavby na predaj, prenájom a kúpu v Bratislave a okolí, v Bavorsku a v Chorvátsku.
bottom of page